UNIROBOTICS

HAKKIMIZDA

Unırobotıcs

Silah Sistemlerinde, Odağa, Operatöre Desteği Koyan Vizyon

Silah sistemlerinin platformlara entegre edilmesi ve bir operatör tarafından etkin bir şekilde kullanılabilmesi, bir dizi zorlu sorunun çözülmesini gerektiriyor. Bunların arasında; stabilizasyon ve silahı etkin bir şekilde kullanabilmesi için operatöre görsel ve fiziksel olarak destek verilmesi gibi konular yer alıyor.

Bu zorlu sorunların üstesinden gelebilmek ise ancak yenilikçi mekatronik sistemlerin tasarlanmasıyla mümkün. Unirobotics de tam olarak bunu başarmak için çalışıyor.

Unirobotics olarak odağımızda, silah sistemlerinin operatörlerine yardımcı olacak, onlara destek verecek akıllı mekanizmalar geliştirmek bulunuyor.

Unırobotıcs

Neden Unirobotics?

Üzerinde çalıştığımız mekatronik sistemler, ancak çok özel uzmanlıklara, kabiliyetlere ve altyapılara sahip, özelleşmiş ve yenilikçi firmalar tarafından geliştirilebilir. Unirobotics, tüm bu niteliklere sahip ve kendisini sürekli geliştiren bir firma.

Silahların karakteristiğine hâkim olmamız, silahlara ulaşabilmemiz ve atış sahası gibi altyapılara kolayca erişebilmemiz, bizi, alanımızda çok farklı bir konuma taşıyor. Böylece etkin çözümleri, silaha ve test altyapılarına ulaşım için beklemek zorunda kalmadan, kısalığıyla rekabetin önüne geçen proje takvimleri kapsamında geliştirebiliyoruz.

Akademik bilgiye ve Ar-Ge’ye önem veren, genç ve dinamik bir firmayız ve bu sayede, değişime çok hızlı adapte olabiliyoruz. Hem teknolojik gelişmelere hem de kullanıcı ihtiyaçlarındaki değişimlere ayak uydurabilen yenilikçi çözümleri, kısa sürede ortaya koyabiliyoruz.

Biz, ürünleri olan ve bunları, kullanım senaryoları doğrultusunda uyarlayabilen bir firmayız. Silah sistemlerinin operatörlerine yardımcı olacak ve onlara destek verecek akıllı mekanizmalara ihtiyaç duyan tüm son kullanıcılar için çözümler geliştiriyoruz.

Unırobotıcs

Logomuz

Unirobotics olarak, zorlu problemlerin üstesinden gelecek; bazıları dünyada ilk olan ya da ilk bir kaç çözüm arasında yer alan sistemler geliştiriyoruz. Bunu başarabilmek, bir arı gibi çok çalışmayı gerektiriyor. O yüzden logomuzu, robotik şekilde çizilmiş bir arı olarak kurguladık.

Arının iğnesinin kırmızı olması ise Türk bayrağını simgeliyor. Biz, ülkesine hizmet etmek isteyen; aynı zamanda ülkesini uluslararası pazarda en iyi şekilde temsil etmeyi hedefleyen bir Türk firmasıyız.

Unırobotıcs

Kalite

Kalite sistemimizi, projelerimizi tamamladıkça ve ürünlerimizi ortaya koydukça, daha da ileri taşıyoruz. Bu süreçte, sektörümüzde geçerliliği olan belli başlı sertifikaları ve belgeleri alma çalışmalarımız devam ediyor.

Unırobotıcs

Etik Değerlerimiz

Ateşli silahlar üzerinde çalışıyoruz ve tüm faaliyetlerimizi, bu silahların yanlış kullanımının nelere yol açabileceğini göz önünde bulundurarak yürütüyoruz. Amacımız; insana, her konuda ve sürekli destek olan çözümler geliştirmek. Çözümlerimizde; emniyeti, güvenliği ve güvenilirliği, her zaman birinci öncelik olarak ele alıyoruz.

tr_TRTürkçe